Подарунок
-50%

Пилосос із турбощіткою 2500 Вт Rainberg Контейнерний пилосос Пилосос для дому Потужний пилосос Пилососи
4 398 ₴
2 199 ₴
- В наявності
- Код: RB-2651TB
+380 (97) 637-96-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 399 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Пилосос із турбощіткою 2500 Вт Rainberg Контейнерний пилосос Пилосос для дому Потужний пилосос Пилососи»
Пилосос із турбощіткою 2500 Вт Rainberg Контейнерний пилосос Пилосос для дому Потужний пилосос Пилососи Німеччина

Характеристики:
- Пилосос із колбою об'ємом 3.0 л.
- Потужність двигуна 2500 W
- Потужність всмоктування 500 Вт.
- Обертання шланга на 360 градусів, з повітряним потоком на ручці
- Індикатор наповнення пилозбірника
- Система циклон-мийний контейнер(без мішка)
- Високоефективна маневрена щітка
- Складна телескопічна трубка з полірованого металу
- Додаткова насадка
- Автоматичне змотування шнура
- Довжина шнура 3,2 м
- Тип щітки / Насадка: Комбі, щілинна насадка, турбощітка
- Розмір коробки: 30*31*45 см;
- Розмір пилососу: 38*29*25,5 см
- Нижній перемікач On/Off

Комплектація:
- Колбовий циклонний пилосос Rainberg;
- Комплектуючі (труба, шланг, насадка-щітка для підлоги та килима, щілинна насадка, турбо щітка, контейнер для сміття);
- Інструкція;
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип прибирання | Суха |
| Потужність всмоктування | 500 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від перегріву, Індикатор заповнення пилозбірника, Автоматичне намотування шнура |
| Додаткова комплектація | Насадка "Килим/Підлога", Турбощітка для підлоги |
| Довжина мережевого шнура | 3.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴









